
Karcher Генератор PGG 3/1 бензиновий, 230В + Мінімийка високого тиску
- Нет в наличии
- Код: 9.612-314.0
27 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний, дуже мобільний і одночасно потужний синхронний генератор PGG 3/1 з номінальною потужністю 2,8 кВт для автономного живлення, наприклад, на будівельних майданчиках, в сільському або муніципальному господарствах. Надійний 4-тактний бензиновий двигун забезпечує безпечну роботу завдяки постійній потужності та ретельно розробленій технології безпеки із захистом від перевантаження та нестачі масла, а також забезпечує високу мобільність та простоту експлуатації завдяки складаній штовхаючій ручці та шинам із захистом від проколів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | 1 |
| Вага | 48.6 кг |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 650 x 430 x 546 мм Д x В x Ш |
| генератор | синхронний |
| Клас захисту | IP 23 |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Паливо | бензин |
| Потужність | 4 к.с. // 5.4 кВ/PS |
| Пристрій | генератор |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | електростартер |
| Функції | Індикатор режиму роботи |
| Час безперервної роботи | 6.5 г /при 100% |
| Частота току | 50 Гц |
- Цена: 27 998 ₴

