Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акумуляторна Ryobi OLM1833B ONE +. Ширина скошування 33 см ідеальна для максимальної маневреності при роботі в саду. 5ти позиційне регулювання висоти скошування в діапазоні 25-65 мм здійснюється однією рукояткою. Ергономічна рукоять з 3-х позиційної регулюванням висоти зручна для будь-якого користувача. Функція EasyEdge ™ для підстригання кромок газону. Складаються і знімаються рукоятки і складаний травозбірник роблять газонокосарку компактної при зберіганні. Комплектується заглушкою для мульчування і травосборником 35 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Газонокосилка |
| Мульчирование | Да |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 8.1 кг |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | травозбірник, інструкція з експлуатації, заглушка для мульчування |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг мішка | 35 л |
| Основні | Функція EasyEdge ™ для підстригання важкодоступних країв газону |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 90 хв, 60 хв, 120 хв |
| Ширина захоплення | 33 см |
- Цена: 9 398 ₴


