
Ryobi Газонокосарка RY36LMX51A-160 самохідна, 36В 1х6.0Аг, 51см, 20-70мм, 70л, мульчування, LED-фари
- Нет в наличии
- Код: 5133004589
36 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безщіткова колісна газонокосарка, ширина скошування 51см. Безщітковий двигун забезпечує характеристики, аналогічні характеристикам бензинового інструменту. Регульована швидкість руху робить роботу максимально комфортною. Телескопічна рукоятка і складаний травозбірник 70л для зручності зберігання. Великі задні колеса для поліпшення маневреності. 7-позиційна регулювання висоти скошування за допомогою однієї рукояті. Відсік для зберігання другого акумулятора для збільшення тривалості роботи з газоном великої площі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Газонокосилка |
| Мульчирование | Да |
| Уровень шума | 89.9 дБ |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 6 А/год |
| Вага | 24.7 кг /без акумулятора, 26.7 з акумулятором |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, картонна коробка, акумулятор/BPL3660D, зарядний пристрій, газонокосарка, заглушка для мульчування |
| Максимальна висота скошування | 1000 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мінімальна висота скошування | 400 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг мішка | 55 л |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 0.7 |
| Рівень шуму | 89.9 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 200 хв |
| Ширина захоплення | 51 см |
- Цена: 36 998 ₴

