
Ryobi Газонокосарка ONE+ RY18LM37A-140 18В 1х4.0А/г, 37см EasyEdge, 25-70 см, 45л, мульчування
- Нет в наличии
- Код: 5133004578
16 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колісна газонокосарка, ширина скошування 37 см, акумулятор 4Аг і зарядний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Газонокосилка |
| Мульчирование | Да |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 15.2 кг /без акумулятора, 15.9 кг з акумулятором |
| Габарити | 46.5 х 45 х 72 Д x В x Ш |
| Додатково | Регулируемая и складная ручка, Регулювання висоти/6 положень, Сумісність з усією лінійкою Ryobi 18В, Щітковий двигун |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | травозбірник, інструкція з експлуатації, картонна коробка, акумулятор, зарядний пристрій, газонокосарка, заглушка для мульчування |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг мішка | 45 л |
| Основні | Функция EasyEdge™ для подравнивания кромки газона |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 2 год |
| Ширина захоплення | 37 см |
- Цена: 16 998 ₴

