
Ryobi Тример ONE+ Hybrid RLT1831H20F 18В/220В 1х2А/г, ширина скошування 25/30см
- Нет в наличии
- Код: 5133003710
7 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гібридний тример Ryobi RLT1831H20F 5133003710 скошує траву, невеликі бур'яни та іншу рослинність. Ріжуча поверхня повинна бути розташована паралельно площині землі при стрижці і вертикально при обробці країв. Модель обладнана надійним гібридним мотором і має можливість роботи від електричної мережі. У комплекті поставляється літій-іонна батарея ємністю 2.0 А*г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 2 а/год |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 25 x 11.9 x 103.1 Д x В x Ш |
| Додатково | Сумісність з усією лінійкою Ryobi 18В, Можливість роботи від мережі |
| Діаметр різання (ліска) | 0.16 см |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | рукоять, інструкція з експлуатації, картонна коробка, шпуля, триммер, акумулятор, зарядний пристрій |
| Максимальні обороти | 8400 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Основні | Автоматична доподача волосіні |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Ріжуча система | леска + шпулька |
| Тип | триммер |
| Тип акумулятора | Li-Ion/Ni-Cd |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тип штанги тріммера | телескопічна |
| Час заряду акумулятора (100%) | 60 хв |
| Ширина захоплення | 28 см /- 33 см |
- Цена: 7 498 ₴

