
Ryobi Тример ONE + OLT1832 18В, ширина косіння 25/30 см, телескопічна ручка (без АКБ і ЗУ)
- Нет в наличии
- Код: 5133002813
3 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример акумуляторний Ryobi OLT1832-0 ONE +. Потужна батарея 18 В Lithium + з патентованої технологією IntelliCell ™ забезпечує індивідуальний контроль осередків. вести індивідуальний контроль кожного осередку. Регульована ширина скошування 25-30 см. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. Телескопічна штанга і фіксована передня рукоять. 3-позиційне регулювання кута нахилу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 1.5 А/год /// 1.5/ 4/ 2.6 Ач |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 102.1 х 23.5 х 13 Д x В x Ш |
| Додатково | D - образная рукоятка |
| Діаметр обертання волосіні | 1.6 мм |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Максимальні обороти | 0-8000-9000 об/мин |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Основні | Автоматична доподача волосіні |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип акумулятора | Li-Ion, IntelliCell |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 2 год/4 Ач, 90 хв/2,6 Ач, 60 хв/1.5 Ач |
| Ширина захоплення | 30 см /// 25-30 см |
- Цена: 3 998 ₴

