
Ryobi Тример ONE + OLT1825M 18В, ширина скошування 25 см (без АКБ і ЗУ)
- Нет в наличии
- Код: 5133002822
2 091 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тріммер 18В. Ширина скошування трави 25 см. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. Дві рукоятки для кращої ергономіки. Підвищена надійність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Вага | 1.7 кг |
| Додатково | Двохручна рукоять |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Колір | жовтий |
| Ширина захоплення | 25 см |
| Ріжуча система | леска + шпулька |
| Основні | Функция EasyEdge™ для подравнивания кромки газона |
| Діаметр обертання волосіні | 1.6 мм |
- Цена: 2 091 ₴

