Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність-350 Вт. Ширина скошування 25 см. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. Покращений ергономічний дизайн ручки. Металева штанга.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додатково | низький рівень вібрації, Похибка рівня вібрації/1.5 м/с2, діаметр волосіні/1.5 мм, автоматична подача волосіні, тип волосіні/2 х 1.5 мм |
| Комплектація | напівавтоматична шпуля |
| Потужність двигуна | 350 |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 25 см |
- Цена: 1 898 ₴


