
Ryobi Газонокосарка акумуляторна RLM36X41H-40, ширина скошування 40 см, 1 Батарея 36В х 4.0A/г
- Нет в наличии
- Код: 5133002806
18 552 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний двигун 36В. Ширина скошування 40 см, мульчування. 5-позиційне регулювання висоти скошування однієї ручкою від 20 до 70 мм. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. Ручка легко складається і травосборник з жорстким верхом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 92.9 дБ |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 18.5 кг /без акумулятору, 19.9 кг загальна вага |
| Додатково | низький рівень вібрації/1.8 м/с², приводний механізм/штовхання, Похибка рівня вібрації/1.5 м/с2 |
| Комплектація | травозбірник, зарядний пристрій, заглушка для мульчування |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 50 л |
| Потужність двигуна | 36 |
| Рівень шуму | 92.9 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 2 год/130 хв |
| Ширина захоплення | 40 см |
- Цена: 18 552 ₴

