
Ryobi Газонокосарка акумуляторна RLM18X33B-40, 18В, 33см, 25-65мм , 1 акк. 4.0 А/г, 35л
- Нет в наличии
- Код: 5133004306
12 598 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ширина скошування 33 см ідеальна для максимальної маневреності при роботі в саду. 5ти позиційне регулювання висоти скошування в діапазоні 25- 65мм здійснюється однією рукояткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 8.4 кг /, 7.7 кг без акумулятору |
| Додатково | приводний механізм/штовхання |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор/4.0 Ач Ryobi RB18L40 ONE+ - 1 шт., зарядний пристрій, газонокосарка, заглушка для мульчування |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Обсяг мішка | 35 л |
| Потужність двигуна | 18 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 2 год |
| Ширина захоплення | 33 см |
- Цена: 12 598 ₴

