
Ryobi Газонокосарка RLM18E40H електрична, 1800Вт, 40см, EasyEdge, 20-70 мм, 50л
- Нет в наличии
- Код: 5133002347
9 798 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність 1800 Вт, ширина скошування 40 см. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. 5-позиційне регулювання висоти скошування однієї руків'ям 20- 70 мм. Регулювання руків'я. Ергономічні рукояті Verterbrae ™ з можливістю хвата в вертикальному і горизонтальному положеннях. Легко складаються рукояті і тканинний травозбірник з жорсткого верхом для зручності при транспортуванні і зберіганні. Травосборник 50 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 93.75 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Додатково | низький рівень вібрації/6.4 м/с², приводний механізм/штовхання, Похибка рівня вібрації/1.5 м/с² |
| Комплектація | заглушка для мульчування |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 50 л |
| Потужність двигуна | 1800 |
| Рівень шуму | 93.75 дБ |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 40 см |
- Цена: 9 798 ₴

