
Ryobi Газонокосарка RLM15E36H електрична, 1500Вт, 36см, EasyEdge, 20-70 мм, 45л
- Нет в наличии
- Код: 5133002345
8 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність 1500 Вт, ширина скошування 33 см. Регулювання руків'я для комфортної роботи. Функція EasyEdge ™ для підрівнювання кромки газону. 5-позиційне регулювання висоти скошування однієї рукою 20- 60 мм. Легко складаються рукояті і тканинний травозбірник з жорсткого верхом для зручності при транспортуванні і збері. Травосборник 45 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 89.17 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Додатково | низький рівень вібрації/2.4 м/с², приводний механізм/штовхання, Похибка рівня вібрації/1.5 м/с² |
| Комплектація | заглушка для мульчування |
| Максимальна висота скошування | 60 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 45 л |
| Потужність двигуна | 1500 |
| Рівень шуму | 89.17 дБ |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 33 см |
- Цена: 8 498 ₴

