
Ryobi Перфоратор ONE+ R18SDS-0 SDS+ 18В, 16мм, 1.3Дж, 4 режими работи, 1,7кг (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133002305
6 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор з пневматичним ударним механізмом ідеальний для свердління каменю і бетону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг /без аккумулятора |
| Живлення | акумулятор |
| Ключові особливості | Вбудована підсвітка, Пневматичний ударний механізм, 4 режими роботи |
| Комплектація | без АКБ, без зарядного пристрою |
| Макс. крутящий момент | 15 Нм жесткое заворачивание мягкий материал |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм /( в каменной кладке) |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Режими | Ударне свердління, Довбання, Безударне, Регулировка положения долота |
| Сила удару | 1.3 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударів в хвилину | 5000 уд/хв /(макс.) |
- Цена: 6 998 ₴

