
Ryobi Перфоратор RSDS800-K, 800Вт, бетон до 28мм, 2.95Дж, 4 режима, LED, 3.4кг
- Нет в наличии
- Код: 5133002463
3 540 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний ударний механізм забезпечує оптимальну для свердління в камені і бетоні енергію удару 2.95Дж ЕРТА.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Ключові особливості | Вбудована підсвітка |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка/бокова, 360°, Обмежувач глибини, Буры/1х бур SDS+ 6мм |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Режими | Сверление с долблением |
| Рівень вібрації (довбання) | 19.4 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління по бетону) | 23.1 м/сек² |
| Рівень шуму | 89 дБ(А) /звукового тиску, 100 дБ (А) звукова потужнiсть |
| Сила удару | 2.95 Дж |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
- Цена: 3 540 ₴

