Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний ланцюговий висоторіз Ryobi RPP755E 5133002321 - інструмент для догляду за деревами в саду. Модель має потужний привід, який забезпечує чудову якість різання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Hобоча напруга | 220 В |
| Вага | 3.9 кг |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Довжина шини | 250 мм |
| Значення вібрацій ah | 3.1 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість ланок приводу | 40 шт |
| Обсяг бака для змащення | 0.08 л |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Рівень звукової потужності | 104.1 дБ |
| Тип | Електричні |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/с |
- Цена: 6 898 ₴


