
Ryobi Висоторіз ONE+ RPP1820-15S 18В ланцюговий, шина 20 см Oregon, 1x1,5Аг
- Нет в наличии
- Код: 5133003721
6 890 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ланцюговий висоторіз Ryobi ONE+ RPP1820-15S — призначений для зрізання дрібних сучків та гілок діаметром до 20 см. Подовжувальна штанга забезпечує роботу на висоті до 4 м. Фіксований кут нахилу шини зумовлює зручність роботи. Протиковзна накладка GripZone на ручці гарантує надійне захоплення, що підвищує безпеку використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| акумулятор | 1 |
| Вага | 4.2 кг |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Висотний кущоріз | 1 |
| Довжина шини | 200 мм |
| Зарядний пристрій | 1 |
| Значення вібрацій ah | 2.5 м/с2 |
| Картонна упаковка | 1 |
| Крок ланцюга | 0.375 |
| Максимальний діаметр гілки | 200 см |
| Масло | 1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.08 л |
| Ремінь | 1 |
| Рівень звукової потужності | 83.4 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.5 м/с |
| Ширина пазу | 1.27 мм |
- Цена: 6 890 ₴

