
Ryobi Висоторіз ONE+ OPP1820 18В ланцюговий, шина 20 см Oregon (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133001250
6 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний штанговий висоторіз Ryobi ONE+ OPP1820 — інструмент, призначений для догляду за фруктовим садом, кущами без використання драбин або спеціального помосту. Різальна частина розміщена під кутом відносно штанги, завдяки чому гарантується комфортніше різання важкодоступних гілок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| Вага | 4.1 кг |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Довжина шини | 200 мм |
| Значення вібрацій ah | 2.5 м/с2 |
| Картонна упаковка | 1 |
| Крок ланцюга | 3/8 /0.375 |
| Масло | 1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.6 л |
| Пила | 1 |
| Рівень звукової потужності | 83 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.5 м/с |
| Ширина пазу | 1.27 мм |
- Цена: 6 998 ₴

