
Ryobi Пила ланцюгова RY36CSX35A-0 акумуляторна, 36В, Oregon 35см, 3/8 ", 4.0кг (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133004595
9 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безщітковий двигун забезпечує високий крутний момент для ефективної роботи. 35см шина і ланцюг Oregon® дозволяють пиляти великі колоди.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 4 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Гальмо ланцюга | 1 |
| Довжина шини | 350 мм |
| захисний кожух | 1 |
| Картонна упаковка | 1 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.19 л |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів, Рукоятки з антивібраційною системою, Автоматичне змащення пильного ланцюга для тривалого різання, Сумісність з зарядним пристроєм - BCL3650F / BCL3620S |
| Пила | 1 /+ мастило для ланцюга |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Lithium+/IntelliCell |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/с |
- Цена: 9 998 ₴

