
Ryobi Пила ланцюгова ONE+ OCS1830 18Вт, Oregon 30см, 2.7 кг (без АКБ и ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133002829
7 898 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова безщіткова акумуляторна Ryobi OCS1830 ONE +, довжина шини 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 3.2 кг /без акумулятора, 3.6 кг з акумулятором |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 300 мм |
| захисний кожух | 1 |
| Значення вібрацій ah | 4 м/с2 |
| Картонна упаковка | 1 |
| Коефіцієнт неточності К | 1.5 м/с2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.19 л |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів, Рукоятки з антивібраційною системою |
| Пила | 1 /+ мастило для ланцюга |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion/IntelliCell |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/с |
- Цена: 7 898 ₴

