Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір свердел і біт RAKDD31 застосовується для свердління і закручування/відкручування кріплення. Включає в себе 31 предмет: свердла по металу зі швидкорізальної сталі, свердла по каменю, свердла по дереву, насадки-біти, тримач для біт. Набір зручно зберігати і транспортувати в зручному пластиковому пеналі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у одному наборі | 31 шт |
| Матеріал | сталь |
| Свердла по дереву | 3 шт./4, 6, 7 мм |
| Свердла по каменю | 4 шт./4, 5, 6, 8 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 10 шт./1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 5, 6.5, 8 мм |
| Свердла пір'яні | 4 шт./12, 16, 19, 25 мм |
| Тип | Набір свердел і біт |
| Тип хвостика | HEX/1/4 (тип Е) |
| Тримач для біт | 1 /(біти PH2, PZ1, PZ2 x 2, PZ3, TX15, TX20, TX25, TX30) |
| Упаковка | Пенал |
| Форма накінечника | Torx, PZ, PH |
- Цена: 686 ₴


