
Ryobi Фен будівельний ONE+ R18HG-0 18В, 0 - 470° C, 170л /хв (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133004423
4 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний промисловий фен ідеальний для автомобілістів і виконання різних робіт, таких як тонування, термоусадка, пайка мідних труб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.6 кг /без аккумулятора |
| Живлення | акумулятор |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | редукционная насадка, рефлекторная насадка, без акумулятора, Без зарядного пристрою |
| Максимальна робоча температура | 470 °C |
| Напруга | 18 В |
| Повітряний потік, л/хв | 170 |
| Підсвічування | 1 |
| Рівень звукового тиску | 3 дб |
- Цена: 4 498 ₴

