
Ryobi Фен EHG2020LCD промисловий, 2000Вт, 250 / 500л / хв, 50-650С, LCD, 0.8кг
- Нет в наличии
- Код: 5133001730
3 398 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний промисловий фен завдяки нагрітого повітряного потоку дозволяє вирішувати широке коло завдань, таких як розм'якшення клеїв, видалення старої фарби або підсушування
нової.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Комплектація | Насадки/4 шт, скребок |
| Максимальна робоча температура | 650 °C |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 250/500 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Цена: 3 398 ₴

