
Ryobi Фен EHG2000 промисловий, 2000Вт, 250/500 л/хв, 400/600 ° С, 0.7кг
- Нет в наличии
- Код: 5133001137
1 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний промисловий фен завдяки нагрітого повітряного потоку дозволяє вирішувати широке коло завдань, таких як розм'якшення клеїв, видалення старої фарби або підсушування нової.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Захист від перегріву | 1 |
| Комплектація | Насадки/2 шт |
| Максимальна робоча температура | 600 °C |
| Мінімальна робоча температура | 60 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 250/500 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Теплозащитный кожух | True |
- Цена: 1 998 ₴

