
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ RDD18C-0, 18В, безщіткова, 54Нм (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133004979
4 278 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ONE+ HP Компактний дриль-шуруповерт ідеальний для свердління дерева або металу, а також для закручування шурупів. Оптимізований високошвидкісний двигун забезпечує високу потужність, а електроніка збільшує тривалість роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.95 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
- Цена: 4 278 ₴

