
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ R18PDBL-220S, 18В, ударна, безщіткова, 60Нм, 2х2.0Ач + сумка
- Нет в наличии
- Код: 5133003436
10 193 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безщітковий ударний дриль-шуруповерт ідеальний для свердління в дереві, металі і навіть у камені при включеному режимі свердління з ударом. Запатентована контролююча електроніка забезпечує збільшення тривалості роботи та потужності. Металевий швидкозатискний патрон 13мм володіє високим затискаючим зусиллям і надійністю 2-швидкісний редуктор розширює можливості роботи з різними матеріалами для вирішення різних завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 1.75 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 290х180х266 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
- Цена: 10 193 ₴

