Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт ідеальний для свердління дерева або металу, закручування шурупів і навіть для свердління каменю при включеній функції удару 13мм патрон з тріскачкою володіє високою утримуючою здатністю і надійністю. Металевий швидкозатискний патрон підсвічування робочої області
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год /+2 |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 8 140 ₴


