
Ryobi Гайковерт ударний ONE + R18iW3-120S 18В, 1/2 '' 3-х скорост., 1x2.0 а / ч
- Нет в наличии
- Код: 5133003574
8 724 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт імпульсний акумуляторний Ryobi R18IW3-120S ONE +. 18В двигун високої потужності забезпечує крутний момент 400Нм для швидкого монтажу / демонтажу та закручування кріплення великого діаметру. Імпульсний механізм дозволяє виконувати роботи, що вимагають великого крутного моменту при мінімальному відповідному зусиллі на рукоятці. Три світлодіода забезпечують рівномірне освітлення робочої області без тіней від насадок і кріплення. 3 швидкості розширюють область використання інструменту. Шпиндель 1/2 "квадрат з фіксатором для легкої заміни торцювальних головок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Lithium+, IntelliCell |
| К-сть акумуляторів | 1 шт |
| Ключові особливості | реверс, ударний режим, підсвічування, импульсный механизм |
| Колір | жовтий/с серым |
| Комплектація | зарядний пристрій, акумулятор, гайковерт, сумка, Інструкція з експлуатації, торцевая головка 17 мм - 1 шт., торцевая головка 19 мм - 1 шт., торцевая головка 21 мм - 1 шт. |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 3 шт |
| Максимальний крутний момент | 400 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Режим роботи | загвинчування, викручування |
| Тип | гайковерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 2900 об/хв /// 2100 / 2500 / 2900 об/мин |
- Цена: 8 724 ₴

