
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ R18DD2-0, 18В, 40 Нм, 2-шв. (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133003816
2 102 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Ryobi R18DD2-0 5133003816 використовується для свердління отворів в деревині, металі, пластику. За допомогою відповідної головки закручує і відкручує кріпильні елементи. Проста заміна оснащення. Завдяки швидкозажимному патрону заміна робочих насадок проводиться миттєво. Безпека. Функція реверсу дозволяє безпечно витягти застрягле свердло з матеріалу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.42 кг |
| Живлення | NiCd, Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, регулювання обертального моменту, блокування шпинделя |
| Колір | жовтий |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 24 |
| Режим роботи | свердління, закручування, викручування |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 185 х 190 х 75 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1350 об/хв /// 0-400 / 0-1350 об/мин |
- Цена: 2 102 ₴

