
Ryobi Шуруповерт-дриль RONE+ R18PD7-220B, 18В, ударний, безщітковий, 85Нм, 2х2.0Ач
- Нет в наличии
- Код: 5133004295
10 067 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безщіткова ударна дриль-шуруповерт ідеальна для свердління в дереві і металі, закручування шурупів і, навіть, для свердління в камені завдяки функції свердління з ударом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.65 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Ключові особливості | реверс, блокування шпинделя |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | акумулятор - 2шт/Ryobi RB18L20 ONE+, зарядний пристрій/Ryobi RC18120 ONE+, Інструкція з експлуатації, дриль, подвійна біта |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 54 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 85 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 22 /+2 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 /23400 уд/мин |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв /макс. |
- Цена: 10 067 ₴

