
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ R18PD3-220S 18В, ударний, 50Нм, 2-шв, 2х2.0 Аг,сумка
- Нет в наличии
- Код: 5133003342
7 135 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт ідеальна для свердління дерева, металу і навіть каменя, коли активна послуга удару, а також для закручування шурупів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 1.7 кг /(общий) |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 96.6 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 85.6 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Комплектація | сумка, подвійна біта |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Регульований крутний момент | 24 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 |
| Час зарядки від мережі | 1 |
| Частота ударів | 23400 хв-1 /(макс.) |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв /(макс.) |
- Цена: 7 135 ₴

