
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ R18PD3-0, 18В, ударний, 50 Нм, 2-шв. (без АКБ і ЗУ)
- Нет в наличии
- Код: 5133002888
4 901 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт ідеальна для свердління дерева, металу і навіть каменя, коли активна послуга удару, а також для закручування шурупів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Живлення | Li-Ion |
| Комплектація | подвійна біта |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Регульований крутний момент | 24 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 |
| Частота ударів | 23400 хв-1 /(макс.) |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв /(макс.) |
- Цена: 4 901 ₴

