
Ryobi Шуруповерт-дриль ONE+ RAD1801M 18В, кутовий, 15Нм, патрон 10мм (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133001166
3 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова дриль ідеальна для свердління дерева і металу, а також закручування шурупів в вузьких і важкодоступних місцях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.4 кг /без аккумулятора |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 78.5 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 67.5 дБ(А) |
| Ключові особливості | блокування шпинделя, намагниченная площадка для удерживания и хранения бит |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, дриль, подвійна біта, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Конструкція | кутова |
| Кількість швидкостей | 1 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 15 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Час зарядки від мережі | 1 /1.5 А*год (4 А*год 120 хв, 2,6 А*год 90 хв) |
| Швидкість обертання | 1100 об/хв /(макс. без нагрузки) |
- Цена: 3 498 ₴

