
Ryobi Шуруповерт-дриль R18DDBL-0, 18В, безщітковий, e-totque, 60Нм (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133002437
5 472 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безщіткова дриль-шуруповерт ідеальна для свердління в дереві і металі, а також для закручування шурупів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.3 кг /без аккумулятора |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion/(Lithium+ / IntelliCell) |
| Зарядний пристрій | BCL 14181H/совместимое, BCS618 /совместимое, RC18150 /совместимое, RC18120 /совместимое, RC18-627/совместимое |
| Звукова потужність | 92.5 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 81.5 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс, регулювання обертального моменту |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, дриль, подвійна біта, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 10 /(електронна муфта) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Час зарядки від мережі | 1 /1.5 А*год (4 А*год 120 хв, 2,6 А*год 90 хв) |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв /(макс.) |
- Цена: 5 472 ₴

