Описание
Характеристики
Информация для заказа
ONE+ RJS18-0 - акумуляторний лобзик, який дозволить впоратись з різноманітними задачами де завгодно. Ідеальний для різання по дереву. Полотна легко замінювати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Глибина різання дерева | 101 мм |
| Глибина різання металу | 6 мм |
| Живлення | акумулятор |
| Звукова потужність | 95.5 дБ |
| Звуковий тиск | 84.5 дБ |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | підсвітка робочої області, Маятниковий хід полотна |
| Частота ходу | 3000 |
- Цена: 4 110 ₴


