Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфувальна машина Ryobi 18V ONE+™ RAG18125-0 125 мм, що входить до системи Ryobi ONE+™, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля. Ідеально підходить для заточування лез, видалення іржі та багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.22 кг |
| Висота | 135 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Довжина | 340 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | салатовий |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 5.5 м/с² |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | 84.5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 92.5 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 4 547 ₴


