
Ryobi Шліфмашина ексцентрикова ONE+ RROS18-0, 18В, акумуляторна (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133005393
3 701 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротова ексцентрикова шліфувальна машина Ryobi 18V ONE+™ RROS18-0, що входить до системи Ryobi ONE+™, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для шліфування легких та середніх оздоблень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг /(без акумулятора) |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | салатовий |
| Комплектація | пилозбірник, шліфувальний аркуш/х 3 (80/120/240) |
| Напруга | 18 В |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір (діаметр) платформи | 2.5 мм |
| Рівень звукового тиску | 80.5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 91.5 дБ (А) |
| Рівень шуму | 91.5 дБ |
| Тип | ексцентрикові |
| Тип платформи | кругла |
| Частота коливань | 20000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 10000 об/хв |
- Цена: 3 701 ₴

