Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна для легких і середніх шліфробіт, таких як фінішне шліфування і видалення фарби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.88 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додаткові характеристики | світлодіодний індикатор живлення, Щітковий двигун, регулировка скорости |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | сумка, інструкція, шлифовальная машина, шлифлист для выдвижной подошвы/10 шт., шлифлист дельтавидный/10 шт., шлифлист 1/3 /10 шт. |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка, зажим |
| Розмір (діаметр) платформи | 168 мм /х100 мм (треугольная подошва), 26х57 мм (полоска), 185х92 мм (1/3 листа) |
| Тип | дельташліфовальні |
| Частота коливань | 12000 кол/хв /макс. |
- Цена: 2 237 ₴


