Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна для легких і середніх робіт по фінішній обробці поверхні і зняття фарби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника, світлодіодний індикатор живлення, Щітковий двигун, регулировка скорости |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | сумка, інструкція, шлифовальная машина, шлифлист третьлистовый/5 шт., шлифлист для выдвижной подошвы/5 шт., шлифлист треугольный/“на липучке” 5 шт. |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка, зажим |
| Розмір шліфувальної поверхні | 170 х 100 мм/рзмер шлифовальной подошвы |
| Споживана потужність | 0.018 кВт |
| Тип | дельташліфовальні |
| Частота коливань | 12000 кол/хв /макс. |
- Цена: 2 161 ₴


