Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості обертання, Щітковий двигун |
| Комплектація | сумка, інструкція, шліфувальний аркуш/30 шт. (10 - к60, 10 - к100, 10 - к150), шлифовальная машина |
| Розмір (діаметр) платформи | 93 мм /х 185 мм (подошва) |
| Споживана потужність | 0.28 кВт |
| Тип | вібраційні |
| Частота коливань | 13000 кол/хв /(макс.) |
| Швидкість холостого ходу | 13000 об/хв |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Желтый |
- Цена: 2 206 ₴


