Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | Щітковий двигун |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | інструкція, шліфувальний аркуш, шлифовальная машина |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 12000 |
| Розмір (діаметр) платформи | 93 мм /х 185мм (подошва) |
| Споживана потужність | 0.2 кВт |
| Тип | вібраційні |
- Цена: 1 470 ₴


