
Ryobi Шліфмашина ексцентрикова ONE + RROS-0 акумуляторна, 18В, solo (без АКБ і ЗУ)
- Нет в наличии
- Код: 5133002471
2 450 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рух шліфувальної платформи по ексцентрикової орбіті забезпечує високу якість обробленої поверхні. До 50 хвилин роботи з акумулятором Lithium + 5.0Ач RB18L50. Амплітуда ексцентрикових коливань 2.5 мм ідеальна для ефективного видалення матеріалу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.6 кг /, 1.1 кг без акб |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Комплектація | шліфувальний аркуш/3 шт (зернистість 80/120/240) |
| Показник вібрації ah | 6.2 м/с² |
| Розмір (діаметр) платформи | 125 мм |
| Рівень звукового тиску | 84 дБ (А) /, похибка 3.0 (дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 95 дБ (А) /, похибка 3.0 (дБ (А) |
| Тип | ексцентрикові |
| Швидкість холостого ходу | 20000 об/хв |
- Цена: 2 450 ₴

