
Ryobi Полірувальна машина ONE + R18B-0 акумуляторна, 254 мм, 18В, solo (без АКБ і ЗУ)
- Нет в наличии
- Код: 5133002465
3 201 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна для робіт по нанесення поліролі та полірування поверхонь, наприклад автомобільних кузовних деталей. Також прекрасно підійде для човнів, дерев'яних меблів і настилів. Рух по ексцентрикової орбіті гарантує високу якість оброблюваної поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг /без акумулятора, 2.4 кг загальний |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Додаткові характеристики | похибка рівня вібрації/1.5 м/с², похибка рівня звукового тиску/3.0 (дБ (А), похибка рівня звукової потужності/3.0 (дБ (А) |
| Комплектація | полірувальний диск/тканинний + вовняний |
| Показник вібрації ah | 11.5 м/с² |
| Розмір (діаметр) платформи | 12.5 мм |
| Розмір шліфувальної поверхні | 254 мм |
| Тип | полірувальні |
| Частота коливань | 2500 кол/хв |
- Цена: 3 201 ₴

