
Ryobi Шліфмашина кутова ONE + R18AG-0 акумуляторна, 115мм, 18В, solo (без АКБ і ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 5133001903
4 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторна углошлiфувальна машина 115 мм ідеальна для різних робітників по резке і шлифовке. 3 позиції боковой рукоятки для комфортної рiзки або шліфовання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг /без батареї, 2.9 кг загальна вага |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додаткові характеристики | похибка рівня вібрації/1.5 м/с², похибка рівня звукового тиску/3.0 (дБ (А), похибка рівня звукової потужності/3.0 (дБ (А) |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Комплектація | ключ, захисний кожух, шліфувальний круг, боковая ручка |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6.9 м/с² |
| Розмір (діаметр) платформи | 22 мм |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 7500 об/хв |
- Цена: 4 498 ₴

