Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина різьби шпинделя | 22 мм |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, захист від випадкового включення |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | ключ спеціальний, пластиковий кейс, захисний кожух комплект, додаткова рукоятка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 6000 |
| Напруга | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Цена: 3 997 ₴


