Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматична дриль NEO відрізняється високою якістю виконання. Ідеально підходить для роботи в автомайстерні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Витрати | 113 л/хв |
| Внутрішня різьба шпинделя | 3/8" |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | реверс |
| Колір | чорний, Помаранчевий |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління |
| Тип | пневматическая дрель |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
- Цена: 2 800 ₴


