Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімальні габарити і вага роблять роботу легкою. Регульована швидкість як під час свердління, так і в режимі реверсу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звуковий тиск | 95 дБ (А) |
| Комплектація | додаткова рукоятка/360°, обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 34 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Рівень вібрації | 16.2 м/с², 5.2 м/с², 1.3 м/с² |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | бесключевой |
| Частота ударів в хвилину | 51000 /(0 - 51000) |
| Швидкість обертання | 3000 об/хв |
| потужність, що віддається | 800 Вт |
- Цена: 2 173 ₴


