Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звуковий тиск | 96 дБ (А) |
| Комплектація | додаткова рукоятка/360°, обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Рівень вібрації | 3.9 м/с², 15.6 м/с², 1.0 м/с² |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | бесключевой |
| Частота ударів в хвилину | 51000 /(0-51000) |
| потужність, що віддається | 680 Вт |
- Цена: 1 748 ₴


