Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звуковий тиск | 97 дБ (А) |
| Комплектація | додаткова рукоятка/360°, обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 18 мм // 22 мм бетон |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм // 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 8 мм //16 мм |
| Рівень вібрації | 3.9 м/с², 15.8 м/с², 7.4 м/с² |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | бесключевой |
| потужність, що віддається | 1200 Вт |
- Цена: 3 378 ₴


