Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний 100-ватний вентилятор в промисловому виконанні підійде для приміщень з великою площею, наприклад, майстерень, цехів. Завдяки високій продуктивності він забезпечить належну циркуляцію повітря і комфорт роботи в спекотні дні. Якість на багато років підтверджено сертифікатом CE і ROHS. Характеристики продукту: двигун 100% мідь, міцна база, надійна промислова якість, проста модель, без додаткових функцій, сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 45 см |
| Колір | чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | двигатель 100% медь |
| Потужність | 100 Вт |
| Регулювання нахилу | є |
| Регулювання по висоті | Да |
| Режими | нормальний, сон, природа |
| Тип | для підлоги |
| Управління | Механічне |
- Цена: 4 498 ₴


