Описание
Характеристики
Информация для заказа
Збиральна щіткова машина з легкістю збере сміття на вашому робочому місці, в гаражі, або підмете доріжки в саду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 8.3 кг /без аккумулятора |
| Живлення | акумулятор |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять |
| Номінальна напруга | 18 В /аккумулятора |
| Обсяг пилозбірника | 17 л |
| Робоча ширина ролика | 53 мм |
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | сухе |
| Час заряду акумулятора | 1 годин /1.5 Ач, 120 мин 4 Ач, 90 мм 2,6 Ачн |
- Цена: 10 844 ₴


